Selecteer een pagina

Contact 

Postadres:
Postbus 9145, 9703 LC Groningen

Bezoekadressen:
Stefanuskerk, Noorddijkerweg 16, 9734 AT Groningen
Kerkenheem, Noorddijkerweg 12, 9734 AT Groningen
Emmauskerk, Ra 4, 9733 HS Groningen

Algemene informatie
informatie@damsterboord.nl 

Predikant
Jan Wilts
janwilts@damsterboord.nl en 050-2808863

Scriba
Dennis van der Laan
scriba@damsterboord.nl en 050-57102389
Postbus 9145, 9703 LC Groningen

Voorzitter Kerkenraad
Annie van Dam
voorzitter@damsterboord.nl en 050-5420487

Kerkrentmeesters
Douwe Hollenga, voorzitter
06-46382201

Henk Heidekamp, secretaris
krm@damsterboord.nl

Diaconie
Ineke Koster, voorzitter
050-5419031

Tiny Rienstra, secretariaat
diaconie@damsterboord.nl

Pastoraat
Annie van Dam, voorzitter
pastoraat@damsterboord.nl

Ledenadministratie
Sita Kuper en Jelle Wijbenga
ledenadministratie@damsterboord.nl

Koster
Martina Panman, tijdelijk: Reinder de Jager
koster@damsterboord.nl en 06-50589117

Oppascoördinator
Wieke van der Goot
oppas@damsterboord.nl

Verhuur Kerkenheem en Stefanuskerk:
Martina Panman, tijdelijk Reinder de Jager
koster@damsterboord.nl en 06-50589117

Contactadres Kerkenheem Wouter Hartsema
wouterhartsema@hotmail.nl en 06-13125303 

Kerkblad Rotonde
Redactie
redactie@kerkbladrotonde.nl

Administratie Rotonde
administratie@kerkbladrotonde.nl

Wijkcorrespondent
Andrea Werkman
kopij@damsterboord.nl

Webmaster
Anneliese Smoorenburg en Dennis van der Laan
webmaster@damsterboord.nl