Zoals u op meerdere plekken hebt kunnen lezen bezinnen we ons binnen de kerkenraad op de toekomst van onze gemeente. Inmiddels zijn we ook in gesprek geweest met een aantal gemeenteleden. Hierop komt na de zomer een vervolg, waarbij we de hele gemeente uitnodigen om over dit onderwerp mee te denken en te praten op verschillende gespreksavonden.

Nu eerst hebben we een enquête samengesteld waarin we allerlei vragen stellen over de waarde en betekenis van onze kerk of gemeente. We vragen u om mee te doen met deze enquête, zodat we een beter idee krijgen over dat wat er leeft binnen onze gemeente.

We zien de enquête als een peiling, een uitgangspunt voor het gesprek dat we met elkaar verder zullen voeren over de toekomst van onze gemeente.

» U kunt de enquête hier downloaden

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com